Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Lewin Kłodzki
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Godziny pracy

Urząd Gminy Lewin Kłodzki


tel. 74 8698 428, 74 8698429

fax. 74 8698 273

e-mail: urzad@lewin-klodzki.pl



Godziny urzędowania:

Urząd Gminy Lewin Kłodzki jest czynny: poniedziałek - piątek w godzinach od: 700 do 15 00
 

Adresy poczty elektronicznej pracowników urzędu:

Wójt - pok. Nr 1 - Joanna Klimek-Szymanowicz - wojt@lewin-klodzki.pl

Sekretariat - pok. Nr 2 - Agnieszka Kołodziej - urzad@lewin-klodzki.pl

Sekretarz Gminy - pok. Nr 4 - Ewelina Wojtasik - sekretarz@lewin-klodzki.pl

Skarbnik Gminy - pok. Nr 9 - Agata Kubuj-Orman - skarbnik@lewin-klodzki.pl

Sprawy obywatelskie - pok Nr 5 - Marlena Korczyńska-Bryła (wewnętrzny numer 8) - so@lewin-klodzki.pl

Budownictwo, zagospodarowanie przestrzenne - pok Nr 3 - Izabela Bednarek (wewnętrzny numer 4) - budownictwo@lewin-klodzki.pl

Gospodarka nieruchomościami - pok Nr 14 (I piętro) - Andrzej Gut (wewnętrzny numer 5) - nieruchomosci@lewin-klodzki.pl

Ochrona środowiska i rolnictwo - pok Nr 14 (I piętro) - Stanisław Jakubiec (wewnętrzny numer 5) - srodowisko@lewin-klodzki.pl

Działalność gospodarcza i oświata- pok Nr 11 -  (wewnętrzny numer 7)- ewidencja@lewin-klodzki.pl

Kasa - pok. Nr 8 - Janina Adamczyk - place@lewin-klodzki.pl

Księgowość budżetowa - pok Nr 6 - Krystyna Janowska - dochody@lewin-klodzki.pl

Rachuba i ZUS - pok Nr 6 - Janina Adamczyk - place@lewin-klodzki.eu

Księgowość wydatki - pok Nr 10 - Ewa Szczepańska - wydatki@lewin-klodzki.pl

Podatki i opłaty lokalne, księgowość budżetowa oświaty - pok Nr 6 - Natalia Fugowska (wewnętrzny numer 6) - podatki@lewin-klodzki.pl

Windykacja należności - pok. Nr 6 - Teresa Lange-Piniecka (wewnętrzny numer 6) - windykacja@lewin-klodzki.pl

Opłaty komunalne - pok. Nr 10 - Edyta Lachawiec (wewnętrzny numer 1) - oplaty@lewin-klodzki.pl

Opłaty mieszkaniowe - pok. Nr 10 - Agnieszka Piątkiewicz (wewnętrzny numer 2) - kmczynsze@lewin-klodzki.pl

Referat gospodarki komunalnej i mieszkaniowej - pok. Nr 13 - Krzysztof Pustuła (wewnętrzny numer 3) - rgkm@lewin-klodzki.pl

Informatyk - pok. Nr 15 - Rafał Płaski - informatyk@lewin-klodzki.pl

Godziny przyjęć interesantów przez Przewodniczącego Rady Gminy Lewin Kłodzki - poniedziałek od 1300 - 1500

Biuro Rady - pok. Nr 16 - Przewodniczący Rady Gminy - Edward Kandefer - edward.kandefer@lewin-klodzki.pl
 

Sala Konferencyjna - pok. Nr 12

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Ewelina Wojtasik 17-03-2011 10:22:26
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Ewelina Wojtasik 16-09-2013
Ostatnia aktualizacja: Rafał Płaski 15-09-2021 09:52:04