Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy Lewin Kłodzki
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Konsultacje społeczne - "Bliska Przestrzeń"

 

W dniu 9 czerwca 2022 r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące planowania przestrzeni z mieszkańcami Gminy Lewin Kłodzki w ramach projektu "Bliska Przestrzeń" wspieranie procesów konsultacji społecznych w zakresie planowania przestrzennego w gminach mniejszych.
W spotkaniu wzięło udział 31 osób z poszczególnych obrębów gminy, a spotkanie prowadził urbanista Pan Radosław Jończak. Prowadzący spotkanie omówił różnice pomiędzy studium a miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, wyjaśnił również na czym będzie polegała procedura zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego w naszej gminie.
Obecni na spotkaniu mieszkańcy zostali poinformowani, iż w najbliższych dniach zostanie opublikowana obwieszczenie o przystąpieniu gminy Lewin Kłodzki do zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego i tym samym możliwości składania wniosków, które dostępne będą na stronach BIP Lewina Kłodzkiego oraz Oficjalnej stronie internetowej Gminy Lewin Kłodzki.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Rafał Płaski 20-05-2022 14:22:47
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Izabela Bednarek 11-10-2021
Ostatnia aktualizacja: Rafał Płaski 01-07-2022 08:07:08